Klaas Gubbels

foto 1 Klaas Gubbels
foto 2 Klaas Gubbels
foto 3 Klaas Gubbels

20:00 / 18-02-2024

1 week geleden

€ 186,00

Artikelnummer MRK 09
Kunstenaar Klaas Gubbels
Jaar 1998
Techniek Zeefdruk
Oplage 9 van 170
Lijst Ingelijst (wissellijst)
Staat goed
Signatuur Gesigneerd
Afmetingen lijst 60 x 80 cm.
Afmetingen beeld 49 x 64 cm.