Alle items

Oorbellen diamant

Druppelvormige oorhangers met briljant geslepen diamanten

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 2.750,00
Bekijk dit item
Oorbellen diamant

Gouden creolen met drie rijen diamanten

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 1.720,00
Bekijk dit item
Ring diamant

Witgouden ring met 0.35 carat diamant

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 1.350,00
Bekijk dit item
Ronald Boon

North Sea Surf

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 295,00
Bekijk dit item
Porseleinen figuur

Onbeschadigd tule

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 97,50
Bekijk dit item
Haan

Glaswerk

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 75,00
Bekijk dit item
Chinees Imari bord

Porselein, met floraal decor, begin 18e eeuw

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 75,00
Bekijk dit item
Chinees Imari bord

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 75,00
Bekijk dit item
Chinees Imari bord

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 75,00
Bekijk dit item
Muzikale klok

Duits Antiek

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 75,00
Bekijk dit item
Kunstenaar onbekend

Houtsprokkelaar

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 55,00
Bekijk dit item
Franssen Flip

Mexicaanse fiesta

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 45,00
Bekijk dit item
Arma Ad

Huis en Tuin

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 45,00
Bekijk dit item
Vis, Wilma

De onschuld

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 40,00
Bekijk dit item
Vis, Wilma

Vorming 1984

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 40,00
Bekijk dit item
Zilverwerk

4 objecten

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 35,00
Bekijk dit item
Aarts Ko

Finishing touch

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 35,00
Bekijk dit item
Gustavs Ingeborg Svea

Wiegenlied 2

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 35,00
Bekijk dit item
Harrie Gerritz

Toren in zomer

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 30,00
Bekijk dit item
Harrie Gerritz

Boom aan zee

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 30,00
Bekijk dit item
Kaiser J.W.

De dienstmaagd van G.Dou

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 30,00
Bekijk dit item
Fontein Jurjen

Uitkijktoren

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 30,00
Bekijk dit item
Horck van Hans

Lanzarote

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 30,00
Bekijk dit item
Bree de Lukie

Naar huis gaan II

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 30,00
Bekijk dit item
Warnawa Han

Kasteelbewoners

over 1 dag
  • Huidig Bod: € 30,00
Bekijk dit item