Ronald Boon
20:00 / 24-11-2024
over 3 dagen
over 3 dagen
Startbod
€ 75,00
Artikelnummer | RoBo 55 |
Titel | Sunsparks |
Kunstenaar | Ronald Boon |
Jaar | 2024 (November) |
Techniek | Olieverf op paneel |
Lijst | Niet ingelijst. Het werk kan tegen meerprijs worden ingelijst. |
Afmetingen | 30 x 24 cm. |
Bijzonderheden | Het werk is voorzien van een vernislaag. |
Ondergrond | Wit gegrond MDF 9mm. |
Staat | Uitstekend |
Signatuur | Op achterzijde gesigneerd. |
Extra informatie | De galerie waarde is circa 575 euro. |
Ophalen/verzenden | Dit kunstwerk bevindt zich in Zoetermeer. U kunt het daar op afspraak ophalen of laten verzenden. |
Afkomstig van | Kunstenaar Ronald Boon |
Thema/Serie | Zee/strandgezichten |
Realistisch olieverf schilderij op paneel van een golf waar de Zonschittering op reflecteert.