Naar: Dali Salvador

foto 1 Naar: Dali Salvador
foto 2 Naar: Dali Salvador
foto 3 Naar: Dali Salvador
foto 4 Naar: Dali Salvador
foto 5 Naar: Dali Salvador

20:00 / 11-01-2026

over 2 dagen

€ 195,00

  • 05-01 07:59:01€ 195,00

Veilingitem

Artikelnummer D456
Titel Vrouwpaard
Kunstenaar Naar: Dali Salvador
Techniek Litho
Oplage Rechtsonder gesigneerd
Lijst Hout
Afmetingen 74 x 56 cm