Naar: Dali Salvador
20:00 / 11-01-2026
over 2 dagen
over 2 dagen
€ 195,00
- 05-01 07:59:01€ 195,00
Veilingitem
| Artikelnummer | D456 |
| Titel | Vrouwpaard |
| Kunstenaar | Naar: Dali Salvador |
| Techniek | Litho |
| Oplage | Rechtsonder gesigneerd |
| Lijst | Hout |
| Afmetingen | 74 x 56 cm |