Gennip, Ed van

foto 1 Gennip, Ed van

20:00 / 26-11-2023

6 maanden geleden

Startbod

€ 1,25

Startbod

€ 1,25

Artikelnummer EVE 156
Kunstenaar Gennip, Ed van
Beschrijving Cast op podium, kinderen vooraan
Jaar 1999
Technieken Kleurenfoto
Drager Fotopapier
Signatuur (incl. locatie) Op passe-partout gesigneerd Ed van Gennip (ro), gedateerd jan '99 (lo) en gemerkt De Veldhovense Revue (mo)
Hoogte lijst (cm) 61
Breedte lijst (cm) 71
Hoogte beeld (cm) 33
Breedte beeld (cm) 52
Conditie lijst Goed (++)