Gennip, Ed van
20:00 / 26-11-2023
8 maanden geleden
8 maanden geleden
Startbod
€ 1,25
Artikelnummer | EVE 156 |
Titel | Zonder titel |
Kunstenaar | Gennip, Ed van |
Beschrijving | Cast op podium, kinderen vooraan |
Jaar | 1999 |
Technieken | Kleurenfoto |
Drager | Fotopapier |
Signatuur (incl. locatie) | Op passe-partout gesigneerd Ed van Gennip (ro), gedateerd jan '99 (lo) en gemerkt De Veldhovense Revue (mo) |
Hoogte lijst (cm) | 61 |
Breedte lijst (cm) | 71 |
Hoogte beeld (cm) | 33 |
Breedte beeld (cm) | 52 |
Conditie beeld | Goed (++) |
Conditie lijst | Goed (++) |