Hanny Ramaer
20:00 / 14-07-2024
1 week geleden
1 week geleden
Startbod
€ 15,00
Artikelnummer | IPH 02 |
Titel | Zonder titel |
Kunstenaar | Hanny Ramaer |
Jaar | 2000 |
Techniek | zeefdruk |
Oplage | 26 / 65 |
Lijst | Ingelijst met passe-partout |
Buitenmaat hoogte (cm) | 44 |
Buitenmaat breedte (cm) | 54 |
Staat | uitstekend |
Signatuur | Gesigneerd |
Hoogte beeld (cm) | 17 |
Breedte beeld (cm) | 23 |