Leest, Niek van (toegeschreven)
20:00 / 26-11-2023
8 maanden geleden
8 maanden geleden
Startbod
€ 2,50
Artikelnummer | HME 019 |
Titel | Zonder titel |
Kunstenaar | Leest, Niek van (toegeschreven) |
Beschrijving | Bakker aan het werk |
Technieken | Brons;Gips |
Signatuur (incl. locatie) | Op voet onleesbaar gesigneerd en gemerkt 25 |
Hoogte beeld (cm) | 36 |
Breedte beeld (cm) | 27 |
Diepte beeld (cm) | 12 |
Conditie beeld | Matig (-) |
Type schade beeld | Breuk(en) |
Conditie beeld toelichting en locatie | Afgebroken element |