Leest, Niek van (toegeschreven)

foto 1 Leest, Niek van (toegeschreven)
foto 2 Leest, Niek van (toegeschreven)
foto 3 Leest, Niek van (toegeschreven)

20:00 / 26-11-2023

6 maanden geleden

Startbod

€ 2,50

Startbod

€ 2,50

Artikelnummer HME 019
Kunstenaar Leest, Niek van (toegeschreven)
Beschrijving Bakker aan het werk
Technieken Brons;Gips
Signatuur (incl. locatie) Op voet onleesbaar gesigneerd en gemerkt 25
Hoogte beeld (cm) 36
Breedte beeld (cm) 27
Diepte beeld (cm) 12
Conditie beeld Matig (-)
Type schade beeld Breuk(en)
Conditie beeld toelichting en locatie Afgebroken element