Robèrt de Graaf

foto 1 Robèrt de Graaf
foto 2 Robèrt de Graaf
foto 3 Robèrt de Graaf
foto 4 Robèrt de Graaf
foto 5 Robèrt de Graaf
foto 6 Robèrt de Graaf
foto 7 Robèrt de Graaf
foto 8 Robèrt de Graaf

20:00 / 27-10-2024

over 5 dagen

Startbod

€ 95,00

Startbod

€ 95,00

Artikelnummer RdG-1
Titel Prades - Gorges du Tarn
Kunstenaar Robèrt de Graaf
Jaar 2023
Techniek Olieverf op doek
Lijst Niet ingelijst
Buitenmaat hoogte (cm) 70
Buitenmaat breedte (cm) 50
Staat Uitstekend
Signatuur Gesigneerd op achterzijde
Ophalen/verzenden Dit kunstwerk bevindt zich in Amersfoort. U kunt het daar op afspraak ophalen of laten verzenden.
Afkomstig van Kunstenaar

Zicht op het dorpje ‘Prades’ in de Gorges du Tarn