Ronald Boon

foto 1 Ronald Boon
foto 2 Ronald Boon
foto 3 Ronald Boon
foto 4 Ronald Boon
foto 5 Ronald Boon
foto 6 Ronald Boon
foto 7 Ronald Boon

20:00 / 27-10-2024

over 5 dagen

Startbod

€ 125,00

Startbod

€ 125,00

Artikelnummer RoBo 48
Titel Cumulus
Kunstenaar Ronald Boon
Jaar 2024 (oktober)
Techniek Olieverf
Lijst Niet ingelijst. Kan tegen meer betaling worden ingelijst.
Bijzonderheden Het kunstwerk is voorzien van een vernislaag.
Ondergrond Wit gegrond MDF 9mm
Buitenmaat hoogte (cm) 36
Buitenmaat breedte (cm) 24
Staat Uitstekend
Signatuur Gesigneerd op de achterzijde.
Extra informatie Galeriewaarde € 495,00
Ophalen/verzenden Dit kunstwerk kan worden opgehaald op afspraak in Zoetermeer. Het kunstwerk kan ook verzonden worden.
Afkomstig van Kunstenaar Ronald Boon
Thema/Serie Zee/strandgezichten

Realistisch zeegezicht geschilderd in oktober 2024.