Willem Visser

foto 1 Willem Visser
foto 2 Willem Visser
foto 3 Willem Visser
foto 4 Willem Visser

20:00 / 03-11-2024

Veiling start over:
over 5 dagen

Startbod

€ 95,00

Startbod

€ 95,00

Artikelnummer WV-01
Titel Château de Peyrepertuse
Kunstenaar Willem Visser
Techniek Olieverf op doek
Lijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 30 cm.
Staat Uitstekend
Beschrijving Katharenburcht in de Pyreneeën
Signatuur Gesigneerd
Ophalen/verzenden Dit kunstwerk bevindt zich in Rotterdam. U kunt het hier op afspraak ophalen of laten verzenden.
Afkomstig van Kunstenaar