Ronald Boon
20:00 / 28-07-2024
1 maand geleden
Startbod
€ 225,00Objectinformatie
Artikelnummer | RoBo 28 |
Materiaal | Trespa |
Titel | Golven bij Wassenaar |
Kunstenaar | Ronald Boon |
Jaar | Juni 2024 |
Techniek | Olieverf op paneel |
Lijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 50 cm. |
Bijzonderheden | Het kunstwerk is voorzien van een vernislaag en ophangmateriaal aan de achterzijde. |
Ondergrond | Trespa paneel 2mm. |
Staat | Uitstekend |
Signatuur | Gesigneerd op de achterzijde |
Extra informatie | De galerie waarde is circa € 675,00 |
Ophalen/verzenden | Dit kunstwerk bevindt zich in Zoetermeer. U kunt het daar op afspraak ophalen of laten verzenden. |
Afkomstig van | Kunstenaar |
Thema/Serie | Zeegezichten |
NIEUW Werk (Juni 2024) van kunstenaar Ronald Boon.
Zijn realistische zeegezichten zijn vertegenwoordigd in diverse kunstgaleries in Amsterdam, Den Haag en Gouda.
Tevens hebben vele van zijn werken een thuis gevonden in diverse landen in en buiten Europa.