Vos, A.
20:00 / 18-02-2024
5 maanden geleden
5 maanden geleden
€ 55,00
- 15-02 14:55:29€ 55,00
Artikelnummer | HOP88 |
Beschrijving | Vos, A., boeket |
Techniek | Olieverf op doek |
Bijzonderheden | Gesigneerd |
Afmetingen | 70 x 80 cm |