Ronald Boon
20:00 / 18-02-2024
5 maanden geleden
5 maanden geleden
€ 140,00
- 18-02 19:54:57€ 140,00
- 15-02 20:01:37€ 130,00
Artikelnummer | RoBo 02 |
Titel | Cumulus |
Kunstenaar | Ronald Boon |
Techniek | Olieverf |
Lijst | Paneel ingelijst met zwarte gefineerde baklijst |
Afmetingen | 40 x 60 cm. |
Staat | Goed |
Signatuur | op achterzijde |
Ophalen/verzenden | Dit kunstwerk bevindt zich in Zoetermeer. U kunt het daar op afspraak ophalen of laten verzenden. |