Ronald Boon

foto 1 Ronald Boon
foto 2 Ronald Boon
foto 3 Ronald Boon

20:00 / 18-02-2024

1 week geleden

€ 140,00

  • 18-02 19:54:57€ 140,00
  • 15-02 20:01:37€ 130,00

Artikelnummer RoBo 02
Titel Cumulus
Kunstenaar Ronald Boon
Techniek Olieverf
Lijst Paneel ingelijst met zwarte gefineerde baklijst
Afmetingen 40 x 60 cm.
Staat Goed
Signatuur op achterzijde
Ophalen/verzenden Dit kunstwerk bevindt zich in Zoetermeer. U kunt het daar op afspraak ophalen of laten verzenden.