Offerman, Ron

foto 1 Offerman, Ron

20:00 / 26-11-2023

7 maanden geleden

Startbod

€ 2,50

Startbod

€ 2,50

Artikelnummer HEL 025
Kunstenaar Offerman, Ron
Beschrijving Hockeytafereel
Technieken Lithografie
Toelichting drager 45/100
Lijsttype Hout zilver
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd Ron Offerman (ro) en genummerd 45/100 (lo)
Hoogte lijst (cm) 43
Breedte lijst (cm) 33
Hoogte beeld (cm) 30
Breedte beeld (cm) 25
Conditie lijst Goed (++)
Type schade lijst Kras(sen)