Coos Dieters

foto 1 Coos Dieters
foto 2 Coos Dieters

20:00 / 07-04-2024

3 maanden geleden

Startbod

€ 50,00

Startbod

€ 50,00

Artikelnummer TvdH 10
Hoogte (cm) 70
Breedte (cm) 50
Titel Angela
Kunstenaar Coos Dieters
Jaar 1974
Techniek Litho
Lijst Ingelijst onder passe partout
Signatuur gesigneerd
Ophalen/verzenden Dit kunstwerk bevindt zich in Wanroij. U kunt het daar op afspraak ophalen of laten verzenden.