Kann, Mirjam (1923)

foto 1 Kann, Mirjam (1923)
foto 2 Kann, Mirjam (1923)

20:00 / 26-11-2023

7 maanden geleden

Startbod

€ 3,75

Startbod

€ 3,75

Artikelnummer ZVL 008
Titel no. 8902
Kunstenaar Kann, Mirjam (1923)
Jaar 1985
Technieken Gouache
Lijsttype Aluminium wit
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd Mirjam Kann (ro) en gedateerd '85 (ro). Op achterzijde getiteld no. 8902
Hoogte lijst (cm) 71.5
Breedte lijst (cm) 91
Hoogte beeld (cm) 52
Breedte beeld (cm) 71.5
Type schade beeld Gebobbeld
Conditie lijst Matig (-)
Type schade lijst Kras(sen);Kromming lat(ten);Loszittend werk;Vuil