Robèrt de Graaf

foto 1 Robèrt de Graaf
foto 2 Robèrt de Graaf
foto 3 Robèrt de Graaf
foto 4 Robèrt de Graaf
foto 5 Robèrt de Graaf
foto 6 Robèrt de Graaf
foto 7 Robèrt de Graaf

20:00 / 03-11-2024

Veiling start over:
over 5 dagen

Startbod

€ 95,00

Startbod

€ 95,00

Artikelnummer RdG-2
Titel Ancient Turtle
Kunstenaar Robèrt de Graaf
Jaar 2024
Techniek Gemengde technieken
Lijst Niet ingelijst, opgespannen doek op frame.
Buitenmaat hoogte (cm) 80
Buitenmaat breedte (cm) 60
Staat Uitstekend
Signatuur Gesigneerd op voorzijde.
Ophalen/verzenden Dit kunstwerk bevindt zich in Amersfoort. U kunt het daar op afspraak ophalen. Het kunstwerk kan ook worden verzonden.
Afkomstig van Kunstenaar

Schilderij in olieverf en acrylverf van schildpad uit de Oude Tijd