Kunstenaar onbekend

foto 1 Kunstenaar onbekend
foto 2 Kunstenaar onbekend

20:00 / 26-11-2023

8 maanden geleden

Startbod

€ 1,25

Startbod

€ 1,25

Artikelnummer EVE 203
Kunstenaar Kunstenaar onbekend
Beschrijving Man in zwart met uitgestoken armen
Technieken Kleurenfoto
Drager Fotopapier
Signatuur (incl. locatie) Gemerkt in passe-partout De Veldhovense Revue(mo)
Hoogte lijst (cm) 50
Breedte lijst (cm) 40
Hoogte beeld (cm) 29
Breedte beeld (cm) 18
Conditie lijst Goed (++)