Año

foto 1 Año

20:00 / 26-11-2023

6 maanden geleden

€ 5,00

  • 20-11 15:16:52€ 5,00

Artikelnummer NUR 001
Titel Havenbotters
Kunstenaar Año
Jaar 1996
Technieken Kleurenfoto
Drager Fotopapier
Lijsttype Aluminium goud
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd Año (ro), gedateerd '96 (ro), getiteld 'Havenbotters' (ro) en genummerd 1/5 (lo)
Oplage 1/5
Hoogte lijst (cm) 60.5
Breedte lijst (cm) 80.5
Hoogte beeld (cm) 38.5
Breedte beeld (cm) 58
Conditie lijst Goed (++)
Conditie lijst toelichting en locatie Passe-partout is zalmroze