Año
20:00 / 26-11-2023
8 maanden geleden
8 maanden geleden
€ 5,00
- 20-11 15:16:52€ 5,00
Artikelnummer | NUR 001 |
Titel | Havenbotters |
Kunstenaar | Año |
Jaar | 1996 |
Technieken | Kleurenfoto |
Drager | Fotopapier |
Lijsttype | Aluminium goud |
Signatuur (incl. locatie) | Gesigneerd Año (ro), gedateerd '96 (ro), getiteld 'Havenbotters' (ro) en genummerd 1/5 (lo) |
Oplage | 1/5 |
Hoogte lijst (cm) | 60.5 |
Breedte lijst (cm) | 80.5 |
Hoogte beeld (cm) | 38.5 |
Breedte beeld (cm) | 58 |
Conditie beeld | Goed (++) |
Conditie lijst | Goed (++) |
Conditie lijst toelichting en locatie | Passe-partout is zalmroze |