Gerads, Marie-José (1958)
20:00 / 08-09-2024
1 jaar geleden
1 jaar geleden
Startbod
€ 1,00
Veilingitem
| Artikelnummer | RL2-ZLW 080 |
| Titel | Zonder titel |
| Kunstenaar | Gerads, Marie-José (1958) |
| Beschrijving | Abstracte compositie met stukjes spiegel in halve cirkel |
| Jaar | 1991 |
| Techniek | Acrylverf; Collage; Papier; Spiegel; Veren |
| Ondergrond | Glas |
| Lijst | Aluminium zwart |
| Signatuur | Gesigneerd MJGerads (ro) en gedateerd 91 (ro). |
| Buitenmaat hoogte (cm) | 83.5 |
| Buitenmaat breedte (cm) | 113.5 |
| Binnenmaat hoogte (cm) | 78 |
| Binnenmaat breedte (cm) | 107.5 |
| Staat | Goed (++) |
| Type schade beeld | Vuil |
| Conditie lijst | Goed (++) |
| Type schade lijst | Kras(sen); Vuil |