Pat Andrea

foto 1 Pat Andrea
foto 2 Pat Andrea
foto 3 Pat Andrea

20:04 / 18-02-2024

5 maanden geleden

€ 175,00

Artikelnummer MRK 010
Titel Z.t. (2 gezichten)
Kunstenaar Pat Andrea
Techniek Zeefdruk
Oplage 6 van 50
Lijst Ingelijst
Staat Goed
Signatuur Gesigneerd
Afmetingen lijst 78 x 78 cm.
Afmetingen beeld 57 x 62 cm.