Kunstenaar onbekend

foto 1 Kunstenaar onbekend
foto 2 Kunstenaar onbekend
foto 3 Kunstenaar onbekend

20:00 / 22-09-2024

over 3 dagen

Startbod

€ 1,00

Startbod

€ 1,00

Artikelnummer RL2-ZLW 120
Kunstenaar Kunstenaar onbekend
Beschrijving Abstracte compositie met blauw, rood, zwart en groen tegen witte achtergrond
Jaar 1988
Techniek Monoprint
Ondergrond Papier
Lijst Aluminium goud
Signatuur Onleesbaar gesigneerd Thea(?) (ro), gedateerd '88 (ro)
Buitenmaat hoogte (cm) 85.5
Buitenmaat breedte (cm) 70.5
Binnenmaat hoogte (cm) 60
Binnenmaat breedte (cm) 49
Staat Redelijk/Voldoende (+)
Type schade beeld Vergeling
Conditie lijst Redelijk/Voldoende (+)
Type schade lijst Kras(sen); Verkleuring; Vuil
Conditie lijst toelichting en locatie Passe-partout vergeeld, glassplinters tussen passe-partout en glas