Drummen, Sjef (1953)

foto 1 Drummen, Sjef (1953)
foto 2 Drummen, Sjef (1953)
foto 3 Drummen, Sjef (1953)

20:00 / 04-08-2024

1 maand geleden

€ 3,00

  • 01-08 13:09:33€ 3,00

Artikelnummer VRB-1965
Titel Zij komen terug
Kunstenaar Drummen, Sjef (1953)
Jaar 1998
Techniek Acrylverf;Aquarel;Collage
Ondergrond Board
Toelichting drager Papier geplakt op board.
Lijsttype Aluminium
Signatuur Gesigneerd Drummen (ro) en gedateerd '98 (ro).
Buitenmaat hoogte (cm) 127.5
Buitenmaat breedte (cm) 146
Hoogte beeld (cm) 123.5
Breedte beeld (cm) 143
Staat Goed (++)
Type schade beeld Scheur(en)
Conditie beeld toelichting en locatie Klein scheurtje in papier rechterbovenhoek.
Conditie lijst Redelijk/Voldoende (+)
Type schade lijst Vlekken;Wijkende hoek(en)
Conditie lijst toelichting en locatie Vlek linksonder.
Bijzonderheden De verzendkosten bedragen € 99,50 vanwege de afmetingen. Shipping costs are € 99,50 for this artwork, due to its dimensions.