Drummen, Sjef (1953)
20:00 / 04-08-2024
1 maand geleden
1 maand geleden
€ 3,00
- 01-08 13:09:33€ 3,00
Artikelnummer | VRB-1965 |
Titel | Zij komen terug |
Kunstenaar | Drummen, Sjef (1953) |
Jaar | 1998 |
Techniek | Acrylverf;Aquarel;Collage |
Ondergrond | Board |
Toelichting drager | Papier geplakt op board. |
Lijsttype | Aluminium |
Signatuur | Gesigneerd Drummen (ro) en gedateerd '98 (ro). |
Buitenmaat hoogte (cm) | 127.5 |
Buitenmaat breedte (cm) | 146 |
Hoogte beeld (cm) | 123.5 |
Breedte beeld (cm) | 143 |
Staat | Goed (++) |
Type schade beeld | Scheur(en) |
Conditie beeld toelichting en locatie | Klein scheurtje in papier rechterbovenhoek. |
Conditie lijst | Redelijk/Voldoende (+) |
Type schade lijst | Vlekken;Wijkende hoek(en) |
Conditie lijst toelichting en locatie | Vlek linksonder. |
Bijzonderheden | De verzendkosten bedragen € 99,50 vanwege de afmetingen. Shipping costs are € 99,50 for this artwork, due to its dimensions. |