Zijlmans, André
21:00 / 17-10-2024
1 jaar geleden
1 jaar geleden
€ 2,50
- 15-10 10:54:38€ 2,50
Veilingitem
| Artikelnummer | KNH 096 |
| Titel | Elisabeth Christina |
| Kunstenaar | Zijlmans, André |
| Jaar | 1990 |
| Technieken | Kleurenfoto |
| Drager | Fotopapier |
| Signatuur (incl. locatie) | Gesigneerd André (ro) en gedateerd ' 90 (ro). |
| Hoogte lijst (cm) | 40 |
| Breedte lijst (cm) | 50 |
| Hoogte beeld (cm) | 30 |
| Breedte beeld (cm) | 45 |
| Conditie beeld | Redelijk/Voldoende (+) |
| Conditie lijst | Redelijk/Voldoende (+) |
| Type schade lijst | Passe-partout |
| Conditie lijst toelichting en locatie | Passe-partout vergeeld |