Zijlmans, André

21:00 / 17-10-2024

4 dagen geleden

€ 2,50

  • 15-10 10:54:38€ 2,50

Artikelnummer KNH 096
Titel Elisabeth Christina
Kunstenaar Zijlmans, André
Jaar 1990
Technieken Kleurenfoto
Drager Fotopapier
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd André (ro) en gedateerd ' 90 (ro).
Hoogte lijst (cm) 40
Breedte lijst (cm) 50
Hoogte beeld (cm) 30
Breedte beeld (cm) 45
Conditie beeld Redelijk/Voldoende (+)
Conditie lijst Redelijk/Voldoende (+)
Type schade lijst Passe-partout
Conditie lijst toelichting en locatie Passe-partout vergeeld