Bolding Cees

20:00 / 17-12-2023

2 maanden geleden

€ 30,00

  • 14-12 21:25:18€ 30,00

Artikelnummer LJ-2607
Titel Hoekhuis bij avond
Kunstenaar Bolding Cees
Techniek Ets
Ondergrond Papier
Signatuur Rechtsonder
Hoogte beeld (cm) 39
Breedte beeld (cm) 49
Staat Redelijk
Bijzonderheden Gerestaureerd. Zonder lijst