Hohmann, Piet (1935 - 2017)
Eindtijd: 14:00 / 15-04-2024
Prijs
€ 7.50
nog 0 beschikbaar.
Veilingitem
| Artikelnummer | GWZ 0007 |
| Titel | Gezicht op vijver met korenmolen en 't Weefhuis |
| Kunstenaar | Hohmann, Piet (1935 - 2017) |
| Jaar | 1976 |
| Technieken | Handgekleurd;Offsetdruk |
| Drager | Papier |
| Lijsttype | Hout |
| Signatuur (incl. locatie) | Gesigneerd P Holman (ro), getiteld gezicht op vijver met korenmolen en 't Weefhuis (mo) en gedateerd 1976 (ro) |
| Hoogte lijst (cm) | 49 |
| Breedte lijst (cm) | 67 |
| Hoogte beeld (cm) | 20 |
| Breedte beeld (cm) | 44.5 |
| Conditie beeld | Redelijk/Voldoende (+) |
| Type schade beeld | Vergeling;Vlekken |
| Conditie beeld toelichting en locatie | Sterk vergeeld, paar vlekjes floxing |
| Conditie lijst | Matig (-) |
| Type schade lijst | Kras(sen);Vlekken;Vuil;Wijkende hoek(en) |
| Conditie lijst toelichting en locatie | Wijkende hoeken onder, lijst zit los |