Hohmann, Piet (1935 - 2017)

foto 1 Hohmann, Piet (1935 - 2017)
foto 2 Hohmann, Piet (1935 - 2017)
foto 3 Hohmann, Piet (1935 - 2017)

20:00 / 26-11-2023

1 week geleden

Startbod

€ 2,50

Startbod

€ 2,50

Artikelnummer GWZ 0007
Titel Gezicht op vijver met korenmolen en 't Weefhuis
Kunstenaar Hohmann, Piet (1935 - 2017)
Jaar 1976
Technieken Handgekleurd;Offsetdruk
Lijsttype Hout
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd P Holman (ro), getiteld gezicht op vijver met korenmolen en 't Weefhuis (mo) en gedateerd 1976 (ro)
Hoogte lijst (cm) 49
Breedte lijst (cm) 67
Hoogte beeld (cm) 20
Breedte beeld (cm) 44.5
Conditie beeld Redelijk/Voldoende (+)
Type schade beeld Vergeling;Vlekken
Conditie beeld toelichting en locatie Sterk vergeeld, paar vlekjes floxing
Conditie lijst Matig (-)
Type schade lijst Kras(sen);Vlekken;Vuil;Wijkende hoek(en)
Conditie lijst toelichting en locatie Wijkende hoeken onder, lijst zit los