Gijker, Jan

foto 1 Gijker, Jan
foto 2 Gijker, Jan

21:00 / 17-10-2024

4 dagen geleden

€ 1,25

  • 17-10 15:47:26€ 1,25

Artikelnummer TIL 128
Kunstenaar Gijker, Jan
Beschrijving Ruimte met weefgetouw
Jaar 1980
Technieken Digitale print
Lijsttype Hout
Signatuur (incl. locatie) In druk gesigneerd Jan Gijker (lo) en gedateerd '80 (lo)
Hoogte lijst (cm) 38
Breedte lijst (cm) 36.5
Hoogte beeld (cm) 20
Breedte beeld (cm) 26.5
Conditie lijst Redelijk/Voldoende (+)
Type schade lijst Passe-partout
Conditie lijst toelichting en locatie Passe-partout vergeeld