Sylvia de Leur
20:00 / 28-04-2024
2 maanden geleden
2 maanden geleden
€ 60,00
Artikelnummer | GP 02 |
Titel | Bootje |
Kunstenaar | Sylvia de Leur |
Jaar | Het Bootje is gemaakt in de jaren '90 van de vorige eeuw. |
Techniek | Acryl op papier |
Lijst | Ingelijst met museumglas |
Staat | Goed |
Signatuur | Rechtsonder |
Hoogte lijst of passe-partout (cm) | 31 |
Breedte lijst of passe-partout (cm) | 45.5 |
Hoogte beeld (cm) | 19 |
Breedte beeld (cm) | 35 |
Sylvia de Leur (1933-2006) was een Nederlandse actrice, die ook schilderijen en tekeningen maakte.