Everts, Wilco
21:00 / 17-10-2024
1 jaar geleden
1 jaar geleden
Startbod
€ 2,50
Veilingitem
| Artikelnummer | ZVL 093 |
| Titel | Zonder titel |
| Kunstenaar | Everts, Wilco |
| Beschrijving | Doorkijk in haven |
| Jaar | 2001 |
| Technieken | Zeefdruk |
| Drager | Fotopapier |
| Lijsttype | Aluminium blauw |
| Signatuur (incl. locatie) | Gesigneerd Wilco Everts? (ro) en gedateerd 2001 (ro) |
| Hoogte lijst (cm) | 60 |
| Breedte lijst (cm) | 45.5 |
| Hoogte beeld (cm) | 44 |
| Breedte beeld (cm) | 29 |
| Conditie beeld | Goed (++) |
| Conditie lijst | Redelijk/Voldoende (+) |
| Type schade lijst | Kras(sen);Vuil |
| Conditie lijst toelichting en locatie | Plakresten op lijst |