Aardoom, T.

foto 1 Aardoom, T.

20:00 / 26-11-2023

6 maanden geleden

Startbod

€ 3,75

Startbod

€ 3,75

Artikelnummer HAR 014
Kunstenaar Aardoom, T.
Beschrijving Trekpaarden met boer
Jaar 1990
Technieken Olieverf
Drager Paneel
Toelichting drager Marouflage
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd T. Aardoom (ro) en gedateerd 1990 (ro); Op achterzijde gesigneerd T. Aardoom en gedateerd 1990
Hoogte lijst (cm) 61
Breedte lijst (cm) 80
Hoogte beeld (cm) 48
Breedte beeld (cm) 68
Type schade beeld Verkleuring
Conditie lijst Matig (-)
Type schade lijst Buts(en);Kras(sen);Vuil
Conditie lijst toelichting en locatie Werk zit los in de lijst