Zeelandschap

Fioole, Piet (1943)

Artikelnummer NUR 142
Titel Zeelandschap
Kunstenaar Fioole, Piet (1943)
Beschrijving
Jaar 1975
Technieken Zeefdruk
Lijsttype Hout
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd Piet Fioole (ro), gedateerd januari 1975 (lo), getiteld 'Zeelandschap' (lo) en genummerd 23/40 (lo)
Oplage 23/40
Hoogte lijst (cm) 107,5
Breedte lijst (cm) 72,5
Hoogte beeld (cm) 82
Breedte beeld (cm) 49,5
Diepte beeld (cm)
Diameter beeld (cm)
Type schade beeld
Conditie beeld toelichting en locatie
Conditie lijst Goed (++)
Type schade lijst
Conditie lijst toelichting en locatie
Categorie Zeefdruk

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 21-04-19
Huidig bod: € 12,50
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

TijdBiedingType
16:10:37 (18-4)€ 12,50Bod
23:51:17 (16-4)€ 10,00Bod