Symbool geel II. Blad I.

Adel, Rolf (1937)

Artikelnummer NUR 143
Titel Symbool geel II. Blad I.
Kunstenaar Adel, Rolf (1937)
Beschrijving
Jaar 1979
Technieken Zeefdruk
Lijsttype Hout
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd Adel (ro), gedateerd 1979 (lo) en getiteld Symbool geel II. Blad I. (lo)
Oplage
Hoogte lijst (cm) 82,5
Breedte lijst (cm) 103
Hoogte beeld (cm) 36
Breedte beeld (cm) 55
Diepte beeld (cm)
Diameter beeld (cm)
Type schade beeld
Conditie beeld toelichting en locatie
Conditie lijst Goed (++)
Type schade lijst
Conditie lijst toelichting en locatie
Categorie Zeefdruk

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 21-04-19
Huidig bod: € 22,50
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

TijdBiedingType
16:53:56 (18-4)€ 22,50Autobod
16:53:56 (18-4)€ 20,00Bod
7:15:10 (15-4)€ 15,00Autobod