Reflekties

Gerritz, Harrie A. (1940)

Artikelnummer NUR 103
Titel Reflekties
Kunstenaar Gerritz, Harrie A. (1940)
Beschrijving
Jaar 1979
Technieken Zeefdruk
Lijsttype Hout
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd Harrie Gerritz (lo), gedateerd 1979 (lo), getiteld Reflekties (mo) en genummerd 66/100 (ro)
Oplage 66/100
Hoogte lijst (cm) 87,5
Breedte lijst (cm) 62,5
Hoogte beeld (cm) 55,5
Breedte beeld (cm) 42
Diepte beeld (cm)
Diameter beeld (cm)
Type schade beeld
Conditie beeld toelichting en locatie
Conditie lijst Goed (++)
Type schade lijst
Conditie lijst toelichting en locatie
Categorie Zeefdruk

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 21-04-19
Huidig bod: € 40,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

TijdBiedingType
8:16:10 (19-4)€ 40,00Autobod
8:16:10 (19-4)€ 37,50Autobod
8:16:10 (19-4)€ 35,00Autobod
8:16:10 (19-4)€ 32,50Autobod
19:39:31 (18-4)€ 30,00Autobod