Geabstraheerde bloem

Fienieg, Annette (1959)

Artikelnummer Q128
Kunstenaar Fienieg, Annette (1959)
Beschrijving Geabstraheerde bloem
Jaar 1991
Technieken Zeefdruk
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd Annette (lo), gedateerd '91 (lo) en genummerd (ro)
Oplage 1/15
Breedte lijst (cm) 50,5
Hoogte lijst (cm) 40,5
Breedte beeld (cm) 40
Hoogte beeld (cm) 30
Type schade beeld
Conditie beeld toelichting & locatie
Conditie lijst Goed (++)
Type schade lijst Kras(sen)
Conditie lijst toelichting & locatie
Categorie Preview

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij;  voor niet ingelijst werk € 14,50