Zonnebloemen

Blok, Thea (1946)

Artikelnummer Q101
Kunstenaar Blok, Thea (1946)
Beschrijving Zonnebloemen
Jaar
Technieken Inkt, Krijt, Tekening
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd Thea Blok (ro)
Oplage
Breedte lijst (cm) 51
Hoogte lijst (cm) 71
Breedte beeld (cm) 38
Hoogte beeld (cm) 48
Conditie beeld Redelijk/Voldoende (+)
Type schade beeld Papierschade
Conditie beeld toelichting & locatie Papierschade linkerzijde.
Conditie lijst Matig (-)
Type schade lijst Kras(sen), Passe-partout, Vermissing glas
Conditie lijst toelichting & locatie Passe-partout is vergeeld
Categorie Tekening

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij;  voor niet ingelijst werk € 14,50

Eindtijd: 20:00 / 21-10-18
Minimum bod: € 1,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

Er is nog niet geboden op dit object.