Oude haven met boten

Baartmans, Jan

Artikelnummer RA 246
Titel Oude haven met boten
Kunstenaar Baartmans, Jan
Techniek Olieverf op board
Afmetingen 68 x 78 cm
Lijst Ingelijst
Staat van werk en lijst Lijst mist, lichte schade
Afkomstig van Gemeente Roosendaal
Categorie Olieverf

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 15-09-19
Huidig bod: € 50,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

TijdBiedingType
12:28:09 (13-9)€ 50,00Bod