Morning in Vianden, Luxembourg

Frans Leufkens van Anstel
(1863-1956)

Artikelnummer DH-0137
Titel Morning in Vianden, Luxembourg
Kunstenaar Frans Leufkens van Anstel (1863-1956)
Jaar
Hoogte (cm) 115
Breedte (cm) 160
Techniek Olieverf op doek
Afkomstig van DSM Kunstcollectie
Staat Slecht
Bijzonderheden This canvas is discolored and needs be cleaned. Let op: afwijkende verzendkosten euro 82,50
Categorie Olieverf

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij;  voor niet ingelijst werk € 14,50

Eindtijd: 20:00 / 20-05-18
Winnend bod: € 25,00

TijdBiedingType
21:35:07 (13-5)€ 25,00Bod