Compositie XIV

A. J. F. Brunott

Artikelnummer BG 1106
Titel Compositie XIV
Kunstenaar A. J. F. Brunott
Materiaal Olieverf op doek
Jaar
Afmetingen 100 x 95 cm
Staat
Categorie Preview

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk en opgespannen doeken komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.