Twee figuren bij kaarslicht

Ennekung, D.

Artikelnummer PNO181
Kunstenaar Ennekung, D.
Beschrijving Twee figuren bij kaarslicht
Jaar
Technieken Oliekrijt
Drager Doek
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd D. Ennekung? (ml)
Oplage
Breedte lijst (cm) 84
Hoogte lijst (cm) 103
Breedte beeld (cm) 79
Hoogte beeld (cm) 99
Conditie beeld Matig (-)
Type schade beeld Gebobbeld, Vuil
Conditie beeld toelichting & locatie
Conditie lijst Redelijk/Voldoende (+)
Type schade lijst Buts(en)
Conditie lijst toelichting & locatie
Categorie Oliekrijt

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij;  voor niet ingelijst werk € 14,50

Eindtijd: 20:00 / 21-10-18
Huidig bod: € 13,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

TijdBiedingType
22:02:03 (18-10)€ 13,00Bod
22:01:29 (18-10)€ 10,00Bod