Ronald Boon
20:00 / 01-12-2024
Veiling start over:
over 1 dag
over 1 dag
Startbod
€ 39,00
Artikelnummer | RoBo 56 |
Titel | Meerzicht |
Kunstenaar | Ronald Boon |
Jaar | 2022 |
Techniek | Olieverf op paneel |
Lijst | Niet ingelijst |
Bijzonderheden | Stijl: Tonalisme. |
Ondergrond | Wit gegrond MDF 9mm |
Buitenmaat hoogte (cm) | 27 |
Buitenmaat breedte (cm) | 50 |
Staat | Uitstekend |
Signatuur | Gesigneerd |
Extra informatie | Galerie waarde is circa € 295,00 |
Ophalen/verzenden | Dit kunstwerk bevindt zich in Zoetermeer. U kunt het daar op afspraak ophalen of laten verzenden. |
Afkomstig van | Kunstenaar Ronald Boon |