In de wolken

Año

Artikelnummer NUR 008
Titel In de wolken
Kunstenaar Año
Beschrijving
Jaar 1997
Technieken Kleurenfoto
Drager Fotopapier
Lijsttype Aluminium
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd Año (ro), gedateerd '97 (ro), getiteld 'In de wolken' (ro) en genummerd 1/5 (lo). In werk gesigneerd Año (lo) en gedateerd '97 (lo)
Oplage 1/5
Hoogte lijst (cm) 70,5
Breedte lijst (cm) 90,5
Hoogte beeld (cm) 49
Breedte beeld (cm) 69
Diepte beeld (cm)
Diameter beeld (cm)
Type schade beeld
Conditie beeld toelichting en locatie
Conditie lijst Redelijk/Voldoende (+)
Type schade lijst Kras(sen)
Conditie lijst toelichting en locatie Kras van 5 cm (lm) in plexiglas
Categorie Fotografie

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 21-04-19
Huidig bod: € 5,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

TijdBiedingType
21:54:23 (17-4)€ 5,00Bod