Flevo-blues II

Año

Artikelnummer NUR 013
Titel Flevo-blues II
Kunstenaar Año
Beschrijving
Jaar 1996
Technieken Kleurenfoto
Drager Fotopapier
Lijsttype Hout blauw
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd Año (ro), gedateerd '96 (ro), getiteld 'Flevo-blues' II (mo) en genummerd A.P. 1/3 (lo).
Oplage 1/3
Hoogte lijst (cm) 48
Breedte lijst (cm) 48
Hoogte beeld (cm)
Breedte beeld (cm)
Diepte beeld (cm)
Diameter beeld (cm) 29
Type schade beeld
Conditie beeld toelichting en locatie Mogelijk verkleurd
Conditie lijst Goed (++)
Type schade lijst Buts(en)
Conditie lijst toelichting en locatie
Categorie Fotografie

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 21-04-19
Huidig bod: € 15,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

TijdBiedingType
23:52:57 (16-4)€ 15,00Bod
23:52:44 (16-4)€ 10,00Autobod
23:52:44 (16-4)€ 7,50Bod
8:24:04 (16-4)€ 5,00Autobod