Reimerswaal no I 2/10

Arninkhof, Leon, B.P.

Artikelnummer RA 249
Titel Reimerswaal no I 2/10
Kunstenaar Arninkhof, Leon, B.P.
Techniek Ets
Afmetingen 71,5 x 80,5 cm
Lijst Ingelijst
Staat van werk en lijst
Afkomstig van Gemeente Roosendaal
Categorie Ets

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 15-09-19
Minimum bod: € 5,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

Er is nog niet geboden op dit object.