Naakt

Kunstenaar onbekend

Artikelnummer 10-LJ-191
Titel Naakt
Kunstenaar Kunstenaar onbekend
Techniek Ets
Jaar
Oplage
Lijsttype Hout
Signatuur Rechtsonder
Hoogte lijst/passe-partout 32
Breedte lijst/passe-partout 29
Hoogte beeld 13
Breedte beeld 16
Conditie beeld Goed
Conditie lijst Goed
Categorie Preview

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.