Landschap nr. 14

Damste, P. (Chris Paul?)

Artikelnummer RA 129
Titel Landschap nr. 14
Kunstenaar Damste, P. (Chris Paul?)
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 36 cm
Lijst Ingelijst
Staat van werk en lijst
Afkomstig van Gemeente Roosendaal
Categorie Ets

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 15-09-19
Huidig bod: € 7,50
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

TijdBiedingType
9:48:34 (15-9)€ 7,50Bod
12:08:51 (13-9)€ 5,00Bod