Greetings from Texel

Doris Mols-Becke

Artikelnummer DH-1488
Titel Greetings from Texel
Kunstenaar Doris Mols-Becke
Jaar 1980
Hoogte (cm) 80
Breedte (cm) 60
Techniek Ets
Afkomstig van DSM Kunstcollectie
Staat Goed
Bijzonderheden This print is number 9 of 10.
Categorie Ets

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij;  voor niet ingelijst werk € 14,50

Eindtijd: 20:00 / 20-05-18
Winnend bod: € 25,00

Er is nog niet geboden op dit object.