Duo

Janssen, Leon

Artikelnummer DM-011421
Titel Duo
Kunstenaar Janssen, Leon
Jaar 1979
Soort werk Drogenaald ets
Oplage 5/10 2e staat
Hoogte (cm) 50
Breedte (cm) 40
Bijzonderheden Zonder lijst.
Categorie Ets

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij; voor niet ingelijst werk € 14,50

Eindtijd: 20:00 / 20-05-18
Winnend bod: € 5,00

Er is nog niet geboden op dit object.