Kasteel

Derksen, Pieter 1945 - 2020

Artikelnummer FB 004
Titel Kasteel
Kunstenaar Pieter Derksen 1945 - 2020
Beschrijving Kasteel
Jaar Zie zijkant schilderij
Hoogte (cm) 40
Breedte (cm) 50
Materiaal Pastel en potlood op doek
Fysieke staat Goed
Informatie over de kunstenaar Https://ingridhendriksenphotography.zenfolio.com/blog/2018/9/pieter-the-reclusive-artist
Afkomstig van Erven Pieter Derksen
Gesigneerd Niet
Bijzonderheden Let op: verzendkosten euro 37,-
Categorie Preview

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.