Zonder titel

Brouwers, R.

Artikelnummer RA 530
Kunstenaar Brouwers, R.
Techniek Litho
Afmetingen 42,5 x 53,5 cm
Lijst Ingelijst
Staat van werk en lijst Glas rechtsonder kapot
Afkomstig van Gemeente Roosendaal
Categorie Lithografie

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 15-09-19
Minimum bod: € 5,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

Er is nog niet geboden op dit object.