Zonder titel

Bonies, Bob (1937)

Artikelnummer NUR 095
Kunstenaar Bonies, Bob (1937)
Beschrijving Compositie van geometrische vormen met rood vlak in midden en groen vlak links onder
Jaar 1975
Technieken Zeefdruk
Lijsttype Hout
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd Bonies (Ro), gedateerd '75 (ro) en genummerd 56/150 (lo)
Oplage 56/150
Hoogte lijst (cm) 83
Breedte lijst (cm) 83
Hoogte beeld (cm) 60
Breedte beeld (cm) 60
Diepte beeld (cm)
Diameter beeld (cm)
Type schade beeld
Conditie beeld toelichting en locatie
Conditie lijst Goed (++)
Type schade lijst
Conditie lijst toelichting en locatie
Categorie Zeefdruk

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 21-04-19
Huidig bod: € 90,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

TijdBiedingType
8:24:20 (19-4)€ 90,00Autobod
8:16:59 (19-4)€ 85,00Autobod
8:16:59 (19-4)€ 80,00Autobod
8:16:59 (19-4)€ 75,00Autobod
8:16:59 (19-4)€ 70,00Autobod